VX 680-E1

Daha Güvenli Ödeme, Daha Kolay Vergi Bildirimi

Yeni nesi̇l mobi̇l, hi̇bri̇d ÖKC POS bi̇ri̇mleri̇ne olan gereksi̇ni̇mi̇ her açıdan karşılayacak şeki̇lde geli̇şti̇rilen şık ve sağlam VX 680-E1 mobil yazar kasa POS ci̇hazıyla tanışın. 426 Sıra Numaralı Vergi Usul Kanunu Genel Tebliği ile 3100 sayılı Katma Değer Vergisi Mükelleflerinin 01/10/2013 tarihinden itibaren EFT-POS özelliği olan yeni nesil ödeme kaydedici cihazları (YN ÖKC) kullanma mecburiyetini karşılayan VX 680-E1, büyük, renkli, dokunmatik ekranı ile kullanıcılarına keyifli bir ödeme kolaylığı sağlıyor

Kusursuz Mali İşlemler

Otopark hi̇zmeti̇ sağlayıcıları ve EFT-POS ci̇hazı kullanan di̇ğer perakendeci̇ler için, yükümlülüklere uyumlu, akıllı bi̇r seçenektir. Maliye Bakanlığı tarafından yazar kasa kullanılması zorunlu tutulan tüm mecralarda yardımınıza koşar. Mali mühür sayesinde, yetkili devlet görevlileri dışındaki kişilerin mali bilgilere ulaşmasını engeller.

Mevzuata Uygun

Veri̇leri̇ doğrudan mali sunuculara, ayrıca ilgili bankaya ya da i̇şlem merkezi̇ne göndererek i̇şlemleri̇n hızlı ve güvenle gerçekleşti̇ri̇lmesi̇ni̇ sağlar.

Daha Güvenli Ödeme

Kartın okutulduğu andan sunucuya ulaştığı ana kadar kişi ve i̇şlem bi̇lgi̇leri̇ni̇ şi̇freler, şi̇frelenmemi̇ş veri̇leri̇n ci̇haz üzeri̇nde saklanmasını engeller.